Все, що ви хотіли запитати та запитували. Відповідаємо. Ніяких таємниць!

Що значить WOODWERK? В перекладі з нідерландської “робота по дереву”.

А ви голландська компанія? Ми українська компанія, орієнтована як на український, так і на європейський ринок. З голландцями співпрацюємо давно, нам до душі їх оформлення житла, тому і назва вийшла з нідерландським коренем.

Де виготовляються ваші меблі? Всі меблі виготовляються в Україні на двох власних виробничих комплексах. Основне виробництво меблів зосереджено в Києві, є додатковий цех в селищі Ясенів Львівської області. Обидва комплекси з повним циклом виробництва, починаючи із заготівлі деревини, і закінчуючи обробкою.

З якого дерева ваші меблі і чи на 100% з масиву? Ми виготовляємо меблі виключно з натурального дерева твердих порід (дуб та ясен). Деякі елементи меблів з фанери (внутрішня частина шухляд, задні стінки дзеркал).

Чому ви використовуєте ясен та дуб? Він не трісне? Меблі з натурального дерева, а особливо з цінних порід, до яких відноситься дуб та ясен, є довговічними, екологічними, надійними, ціна на них з часом тільки зростає. Деревина закуповується в Україні, витримується один сезон, а потім висушується нами в сушильних камерах в спеціальному режимі, який гарантує якість виробів в процесі експлуатації.

Чи виготовляєте ви меблі на замовлення? Змінюємо винятково розміри меблів з наших колекцій, для столів та стелажів можливі будь-які зміни в межах технічних можливостей.

Чим обробляєте дерево? Обробляємо дерево олією на основі твердого воску, яка підтримує красу дерева, дозволяючи матеріалу дихати, та спеціальне фінішне покриття, розроблене в Німеччині. Воно включає в себе олію, рапсовий віск та закріплюючий елемент.

Покриття дерева вологостійке? Оброблена олією-воском деревина покращує свої природні якості, набуває стійкості до вологи та забруднень. Кава, соки та вино їй не страшні.

Олія на одязі не залишається? Після повної полімеризації фінішного шару олії немає. Це відбувається протягом семи днів.

Скількома шарами наноситься олія? Чи можна зробити відтінки темнішими чи світлішими?  Олія наноситься двома шарами: перший – тонувальний, другий – фінішний. Відтінок залежить від кольору дерева та шліфовки. Олія вбирається та тонує дерево після одного нанесення. Наступні шари вже ніяк не впливають на тон.

Чи підходять ваші меблі для вулиці? Так, якщо це садова серія. Такі меблі по-іншому сконструйовані. Їй не страшні погодні умови, але все ж постійна волога або пряме сонячне проміння можуть погіршити зовнішній вигляд виробу, хоч і не вплинуть на його функціонал. Але навіть садові меблі є сезонними (мобільними) та не повинні стояти на вулиці цілий рік.

Яку фурнітуру використовуєте? Використовуємо фурнітуру та комплектуючі німецьких виробників Blum та Hafele.

Який метал використовуєте? В основному використовуємо профільну трубу (квадратного та прямокутного перетину), металічні смуги та куточки. Для садових меблів використовуємо нержавіючу сталь.

Де зварюєте метал? У нас власний цех, де ми виробляємо необхідні металоконструкції.

Як давно ви на ринку? WOODWERK – дочірнє підприємство давно відомої на ринку компанії Buffalo Group Ltd (Більярдна фабрика Buffalo). Працюємо з 1993 року. Більярдна фабрика Buffalo – спільний українсько-нідерландський проект. Активна співпраця з нідерландською компанією Joba Leisure B.V., власником торгової марки Buffalo, почалося в 1998 році. Сьогодні компанія – лідер у виробництві та імпорті професійного більярдного обладнання в Україні.

Скільки людей на даний момент на виробництві? Більше 50 людей.

Яка передплата, етапи роботи? Після остаточного вибору продукції вноситься передоплата в розмірі 50%. Потім виготовлення, доставка та монтаж. Після доставки вноситься решта суми.

У вас є гарантія на меблі? 12 місяців гарантії на всі наші меблі. Будь-які гарантійні ситуації усуваються швидко та без проблем.

Повернення та обмін товару? 30 днів на повернення будь-якого серійного товару.

У вас є магазин чи шоурум? Так. Київ, вулиця Бориспільська 30А. Через декілька місяців відкриваємо повноцінний магазин.

Якщо у вас ще залишилися питання – запитуйте в коментарях.

Прекрасні фото зі столом Ассен від Minimalisminbags.