Щорічно інститут кольору Pantone вибирає головний колір року та додаткові відтінки, які стануть провідними в дизайні та моді. Тоді як кольором 2017 оголошено свіжий Greenery, додаткові кольори не менш привабливі – життєрадісні та яскраві. Також у січні-лютому проходять мега популярні світові виставки, які визначають тенденції в дизайні інтер’єру.

Що нас чекає в 2017? Ми підготували короткий огляд для всіх, хто хоче бути в курсі!
Ми рухаємося у напрямку екологічності, комфорту, мінімалізму та простоти. Класно, що всі ці тренди легко застосувати в житті навіть при невеликому бюджеті.
Найголовніший девіз – “ближче до природи”. Саме тому:

Пробка. Мудборди з пробки були популярні й раніше, а тепер це цілі стіни. В круговерті подій, справ, завдань та дедлайнів це відкриття. Улюблені постери, цитати та нагадування завжди поруч. Екологічно, зручно, а тепер ще й модно!

Бетон, метал, камінь. Ну і наше улюблене дерево. Це натуральні матеріали, які по суті нейтральні та чудово поєднуються.

В меблях – легкі форми, мобільність, компактність. Такою ж буде наша нова колекція, розрахована на невеликі сучасні квартири.

Рослини. Сміливо створюйте вдома джунглі, заповнюйте полиці та стелажі екзотичними вазонами. Більше – краще. Крім того, що рослини очищують повітря, вони ще дають очам відпочити, підіймають настрій та підвищують креативність.

Тропічні принти, шпалери, постери. Квіти, листя, дерева… Для тих, у кого не вистачає часу на живих рослин 🙂 Щоб простір не виглядав завантаженим, використовуйте такі шпалери тільки на одній з стін, інші залиште однотонними. А от постери чудово виглядають будь-де: від спальні до кухні.

Світильники. Самотня лампа на стелі вже давно в минулому. Мінімалістичні мідні, латунні, бетонні світильники тепер не тільки для робочого місця. Особливо стильні високі торшери, вони перетворюються в один з головних елементів кімнати.

Теракотова плитка з матовим покриттям приносить особливу теплу атмосферу в приміщення. Використовуйте в якості оздоблення підлоги або стін.

Вельвет (як не дивно!) повертається у якості оббивки диванів та крісел. Глибокий смарагдовий, синій та рожевий кольори наймодніші.

Нержавіюча сталь. “Вічний” матеріал, який шикарно комбінується з теплим натуральним деревом.

Глибокі темні відтінки стін (зелений, синій, бордовий) – особливо актуально в спальні та домашньому кабінеті.

Натуральні тканини – бавовна, льон, вовна в тих же природніх кольорах – коричневому, бежевому, пастельних блакитних, зелених та рожевих.

Нам усі ці ідеї дуже близькі, і ми радіємо, що дизайн розвивається саме в цьому напрямку – простота, натуральність та практичність. Давайте створювати комфортні інтер’єри разом, починаючи зі свого будинку.

Ще більше натхнення у нас в Pinterest.

За головну фотографію дякуємо Soho Interiors. Стіл – Ассен WOODWERK.