Пару днів потому завершився дуже правильний та людяний проект журналу NM House, у якому нам також пощастило взяти участь. У рамках проекту “Наших 50” дев’ять українських дизайнерів, у тому числі і ми, розробили ексклюзивні предмети меблів на основі малюнків вихованців дитячого будинку “Чебурашка”.

Пару днів потому завершився дуже правильний та людяний проект журналу NM House, у якому нам також пощастило взяти участь.

У рамках проекту “Наших 50” дев’ять українських дизайнерів, у тому числі і ми, розробили ексклюзивні предмети меблів на основі малюнків вихованців дитячого будинку “Чебурашка”.


Я обирали малюнки читайте тут.

Предмети продані на аукціоні за сумарні 257 тисяч гривень. А гроші будуть використані на облаштування сучасної території біля дитячого будинку.

Ми обрали малюнок найменшого учасника події та розробили на основі його шафу “Сонечко” за мотивами самого малюнку. Дитячі малюнки завжди дуже живі та безпосередні. Ми намагались зберегти цю безпосередність у предметі, і здається, нам це вдалося.

Заявлена вартість шафи була 33 400грн. Лот був проданий за 70тис. Дякуємо людям, які підтримали цей проект і купили усі роботи. У тому числі і нашу шафу!

А ось що представили інші учасники:

Сергій Махно (Sergey Makhno Architects)

Валерія Якуша (Yakusha Design)

Павло Вєтров (Pavel Vetrov Studio)

Сольмаз Фуляді (дизайн студія Solmaz Primavera)

Валерій Кузнецов (decorkuznetsov)

Ольга Терефєєва та Ольга Власенко (VODOdesign)

Світлана та Сергій Забуранні (DesignMe)

меблі MIMI.

А ось і покупець нашої шафи: