Історія людства невіддільне пов’язана з використанням дерева. Дійсно, який інший матеріал може бути таким доступним, зручним і довговічним, як дерево? З нього будували будинки, що стояли сотні років, виробляли домашнє начиння і господарські предмети. Ну і, звичайно, робили меблі.

 

Історія людства невіддільне пов’язана з використанням дерева. Дійсно, який інший матеріал може бути таким доступним, зручним і довговічним, як дерево? З нього будували будинки, що стояли сотні років, виробляли домашнє начиння і господарські предмети. Ну і, звичайно, робили меблі.

Останнім часом в споживчому середовищі виник стереотип, що дерево ненадійно. Що, воно тріскається, деформується, боїться вологи і інших неприємних атмосферних впливів. Ми вважаємо своїм обов’язком, в міру сил, розвінчати дане упередження!

Але подумайте, який ще “меблевий” матеріал служив сотні років, крім дерева? Ніякий. Які меблі ми визнаємо антикварної? Дерев’яну. Чому? Так як..
Дерев’яні меблі не псується, а благородно старіє

Насправді дерево – виключно довговічний матеріал, який може прослужити сотні років навіть у відкритому вигляді в вуличних умовах. Безліч старовинних дерев’яних церков і будинків тому доказ. Так, дерево може трохи деформуватися. Може і тріснути. Але тріщина не може його зіпсувати. Меблі з натурального дерева, як хороше вино, з часом благородно старіє і набуває ще більшої шарм. І тріщини нікого не лякають. Вони тільки доповнюють натуральну красу і підкреслюють благородний вік.
Дерево – натуральний благородний матеріал

Про екологічності дерева можна не писати. Це зрозуміло без пояснень. Немає більш екологічного матеріалу! Головне достоїнство дерева – природне походження. Адже творець дерева – сама природа. Майстер лише надає форму, вкладаючи в меблі своє вміння і енергію.
Дерево – це тепло

Дерево має природну теплотою. Якийсь живою енергією, яка зігріває весь будинок. Дерево дуже приємне на дотик, особливо, якщо воно відкрито, а не вкрите товстенним шаром лаку. До меблів з дерева приємно торкатися. Приємно навіть просто дивитися. Дуже цікаво спостерігати за людьми в магазині або на виставці, коли вони “мацають і гладять” дерев’яні столи знову і знову .. Можливо, це якась генетична пам’ять, але дерев’яний стіл або лавка моментально створюють затишок в приміщенні. Мабуть, дерево підсвідомо викликає відчуття ґрунтовності, стабільності і довговічності. Як частина природи, якої нам не вистачає в сучасному скляно-бетонному світі.
Дерев’яні меблі – це модно і сучасно

За описаною вище причини, сучасний дизайн сьогодні немислимий без дерев’яних меблів і предметів інтер’єру. На контрасті тепла дерева, холодної сталі й бетону збудований стиль “Лофт”. Дуже популярний сьогодні в Європі “Фламан” цілком побудований на меблів з натуральних матеріалів: дерева, шкіри, натуральних тканин, спрощених класичних форм і, часто, грубої обробки. Обидва ці стилю, мегапопулярні в сучасному дизайні невід’ємно вміщають в себе елементи дерев’яних меблів. Вони швидкими темпами витесяняют відомий стиль “Пшонки” з українського дизайну!
Дерев’яні меблі не вимагає особливого догляду

Так, дерево пористе, і в незахищеному вигляді може вбирати вологу, масла і фарбувальні речовини. Але, ця проблема легко вирішується сучасними маслами і просоченнями. Вони глибоко проникають в структуру і закривають пори від потрапляння зовнішніх речовин. Ніяких плям від жиру, вина, кави, соків на наших меблів не залишається. Перевірено! При цьому, дерево менш схильне хімічних впливів або високій температурі ніж штучні замінники. Легко реставрується. Найголовніше – дерево однорідне за своєю структурою. У ньому немає штучного “декору”, який може стертися або відклеїтися!
Чому дерев’яні меблі це круто Дерев’яні меблі – це доступно

Ще існує хибна думка, що натуральне дерево – це обов’язково дуже дорого і недоступно. Що ДСП дешевше і надійніше. Це не правда. Меблі з ДСП зараз не дешевше, а часто і дорожче, оскільки якісне ДСП імпортується з Європи і дорожчає швидше дерева. Низька вартість меблів з ДСП часто досягається застосуванням найдешевшої фурнітури. Меблі з дерева в Україні поки ще цілком доступна. Причому з власного якісного і екологічного дерева. Навіщо купувати ДСП, якщо є доступна сучасні меблі з дерева?

А головна відмінність меблів з натурального дерева в тому, що це не одноразова покупка, а
інвестиція на довгі роки для всієї родини!