Важливо не тільки те, над чим ви працюєте, але й де саме. Дизайнер Тетяна Довгаль та студія In Unique розуміють, який великий вплив має робоче середовище на стан кожної людини, та створили крутий офіс, в якому і робота, мабуть, зовсім не відчувається роботою.

43 single default - Офіс Open Space

Останніми роками дизайнери повністю переосмислили офісний простір. Тепер для створення комфортного робочого місця фокусуються на турботі про людину, на тому, щоб розуміти потреби кожного працівника.

Що ж потрібно людям в офісі?

Перш за все, приватність. Ніхто не хоче працювати у “коробках”, і невеликі перегородки гарно справляються з задачею зонування: дають необхідний спокій для концентрації.

7 59 - Офіс Open Space

Кімнати для переговорів. Умови зустрічей та кількість людей непередбачувана, тому конференц зали також повинні бути мультифункціональними з модульними елементами.

4 22 - Офіс Open Space

Відчуття комфорту та природності. Робота та повсякденне життя зараз по-справжньому переплітаються, ніхто не хоче працювати в холодній “заводській” атмосфері. Із створенням затишку без шкоди для функції справляються наші меблі.

7 61 - Офіс Open Space

Ключ до створення такого робочого простору зовсім не у нагромадженні стелажів та полиць, а у звільненні від усього лишнього, простоті та мінімалізмі.

7 68 - Офіс Open Space

Цей проект оцінили міжнародні та українські онлайн-платформи. Ми також радіємо чудовій роботі, дякуємо дизайнеру, що вибрала саме нас та чекаємо наступних гарних проектів.

7 64 - Офіс Open Space

Фотограф: Анастасія Чепурна