Бетон – матеріал для сміливих. Його не можна назвати затишним та теплим, зате він сучасний, справжній та чесний. Ризикнете вдома зробити бетонні стіни?

Бетон використовують в інтер’єрі, тому що це недорогий та екологічний матеріал, стійкий до вологи та довговічний. Варіантів використання дуже багато.

Стіни

Нейтральний колір бетону – чудовий фон для картин, постерів, фотографій.

Рекомендуємо зробити бетонною лише одну стіну: це буде виглядати цікаво та не занадто “холодно”.

Фото: Pinterest

Щоб додати тепла в інтер’єр, доповніть дизайн дерев’яними меблями та м’яким текстилем.

Підлога

Для спальні чи дитячої кімнати це не дуже підходящий матеріал. Використовуйте бетон в якості покриття для підлоги кухні, у ванній, або на балконі. Матеріал екологічний, за ним легко доглядати.

Фото: Pinterest

Бетон можна залишити в первинному вигляді, покрити спеціальним глянцевим лаком або відполірувати. Використовуючи полімери, можна надати бетонній підлозі фактуру дерева або мармуру.

Фото: Pinterest

Кухні з бетону

Бетонну стіну в кухонному інтер’єрі доповнюють іншими елементами – барною стійкою чи островом, стільницею.

Бетон витримує високу температуру, тому він дуже практичний на кухні. Недолік – бетон складається з пор, які можуть забиватися різними органічними речовинами. Це можна вирішити за допомогою полімерного покриття. Виходить гладенька поверхня, яка легко миється та зберігає свій зовнішній вигляд.

Фото: Pinterest

Ванна кімната

Тут бетон використовують для умивальників та підставок.

Фото: Архітектурне бюро Yunakov Architecture

Освітлення

Світильники з бетону – це стильний мінімалізм. Важкі, але делікатні. Особливо цікавий результат від поєднання бетону з деревом, склом та дротом.

Світильники на фото можна придбати в магазині WOODWERK на Діловій, 11.

Декор

Це природний матеріал, приємний для очей. Дизайнери  створюють вази для квітів, підсвічники, статуетки, посуд. В магазині на Діловій ми теж не стрималися.

Усі варіанти використання бетону виглядають дуже класно, але ми поки не готові до бетонних стін, і обмежуємося ним лише в декорі. А ви б використали бетон в інтер’єрі свого дому?