Голландський дім створений зі спокою. В основі естетики – умиротвореність, простота та комфорт. Це те, до чого ми прагнемо, створюючи меблі. Тому нам така близька стилістика голландського оформлення простору, з якою хочемо познайомити й вас.

37 single default - Естетика спокою

Голландський дизайн – традиційний. Не такий футуристичний, як скандинавський, та тісно пов’язаний з природою: превалюють натуральні матеріали грубої обробки, інколи без фінішного покриття.

main2 - Естетика спокою

Фото: pinterest

Будинки та квартири світлі, з великими відкритими вікнами. Стіни світлі та однотонні, служать спокійним фоном для декору та меблів. Багато уваги надається аксесуарам – свічки, фотографії, кераміка. Усе продумано, немає нічого зайвого.

13 4 - Естетика спокоюfdd9be3c 5977 4b47 b104 80d8e4339a9d - Естетика спокою

Фото: pinterest

Стіл – центральний предмет в будинку, за яким сім’ї проводять надзвичайно багато часу. Взагалі голландці люблять великі столи, не дивлячись на те, що приміщення часто не занадто просторі.

20 - Естетика спокою

Фото: pinterest

Комод також є практично в кожному голландському будинку. Цінний предмет, який при необхідності заміняє шафу.

7 8 - Естетика спокою

Голландці дуже бережуть свою історію. У них вдома зустрічаються старі меблі або меблі з переробленої деревини, прості, але функціональні. Інтер’єр продуманий та вивірений, тому кожен предмет має своє особливе місце.

11 3 - Естетика спокою

Фото: pinterest

Нам усім варто позбавлятися старих радянських стереотипів та вчитися у голландців оформленню домашнього простору. Впустіть максимум природного світла до кімнат, створіть зону спілкування зі всією родиною, прагніть до балансу в декорі. Не поспішайте купувати нові речі, спробуйте переробити старі меблі.

Нам дуже подобається культура любові до свого житла. Ми віримо, що весь домашній простір повинен бути простим та спокійним, не перевантажувати очі та не сяяти золотом, стразами та усіми можливими фарбами.

theloftii 3 - Естетика спокою

Фото: pinterest

Підходьте до оформлення інтер’єру з душою та любов’ю, тоді дім заряджатиме енергією та надихатиме вас.