Інтер’єр року – всеукраїнський архітектурний конкурс. В цьому році ми приймаємо участь в номінації “Предметний дизайн”, але, крім того, ми співпрацювали з дизайнерами при створенні багатьох інтер’єрів, які приймають участь в Інтер’єрі Року в однойменній номінації.

Ми любимо спостерігати за життям наших меблів поза WOODWERK. Хочеться поділитися одним з проектів. Автори – Давидовський Дмитро та Давиденко Руслан.

Це трирівнева квартира в Києві для сім’ї з трьох чоловік. Квартира має нестандартне планування – вона поєднана з горищем з виходом на терасу. Кожен рівень квартири має різну висоту, а стелі відрізняються за конфігурацією.

Ідея полягала в тому, щоб розділити квартиру на зони, але при цьому зробити її цільним об’єктом. Дизайнери використовували натуральні матеріали та природні відтінки. За допомогою дерев’яних меблів та підлоги вдалося додати простору затишку та тепла. Білі стіни та скляні перегородки візуально розширюють площу квартири.

Вітальня – простора, світла та комфортна. Купольний дах, грамотно використане освітлення, м’які меблі, дерев’яні сходи. Кімната задає ритм усій квартирі.

Чим більше в інтер’єрі натурального дерева та текстилю – тим затишнішою буде атмосфера. Приклад цьому – спальня. Дерев’яна підлога, декоративне панно, текстиль та дубова драбина з колекції Рустик однозначно роблять інтер’єр теплим та комфортним.

Робочий простір лаконічний – світлі стіни, дерев’яна підлога, стіл та стелажі з колекції Кембридж, нестандартна лампа. Стильно, просто та функціонально – все як ми любимо 🙂

Кухня та обідня зона витримані в мінімалістичному стилі.

Квартира вийшла дуже просторою і сучасною, однозначно неординарною та зі своїм характером.

Фото: Смоляр Максим, Володимир Дягелєв