Даний проект був дуже “продуктивним” у всіх значеннях цього слова.  HolovaNoga – це сир (голова), хамон (нога) та вино.

Компанія взяла на себе дуже важливу місію – задати стандарти культури торгівлі та підвищувати якість життя людей. Це захоплені своєю справою люди, які щоденно намагаються цю місію втілювати в життя. Мабуть, саме тому ми і знайшли один одного 🙂

Наша команда працювала над ідеєю сучасного, стильного та зручного простору магазину (навіть декількох), в який хотілося би повертатися знову і знову.

Екологічні (це факт!) матеріали дерево та метал в комбінації з м’яким світлом ламп та приглушеними кольорами забезпечили невимушену атмосферу.

Правильне планування грає дуже важливу роль. Стелажі розташовані біля стін, по периметру магазину, та великий стіл по центру для зручного огляду та переміщення. І стелажі, і столи розроблені спеціально для цього проекту. Барні стільці з колекції Рустик – повністю з дерева, розміщені біля стійки поруч з вікном. До речі, скоро розповімо про те, як правильно підібрати стільці для кухні, кафе чи бару.

Саме завдяки натуральному дереву та м’якому освітленню інтер’єр вийшов теплим та затишним, у ньому хочеться залишитися довше. Тим більше, що одразу тут в магазині можна і вина випити, і сир з хамоном спробувати. Чому б і ні 🙂

А ще тут можна порадитися, спробувати, та й просто поговорити про улюблені смакові поєднання.

Працюючи з такими класними людьми та справжніми професіоналами своєї справи, ми радіємо та надихаємося на нові проекти.

Над створенням затишку працювали архітектори Павло Павленко та Констянтин Ємець (Yemets & Pavlenko Architects)

Фото: Альона Самуся, WOODWERK