Викладаємо невеличкий фотозвіт нашої участі у KIFF 2016. Нам сподобалась цьогорічна виставка. Більше нових учасників, більше відвідувачів.

Міжнародний меблевий форум KIFF 2016, що відбувся на початку березня, став відкриттям нашого виставкового сезону. Стенд, як годиться, підготували за чотири дні, що не завадило нам, окрім замовлень на меблі, отримати замовлення на металеву стіну, подібну тій, що прикрашала наш стенд. Цікавими ідеями завжди раді ділитися.

Стосовно меблів.

Виставка була умовно поділена на три сектори – італійські (переважно) меблі та декор, технологічний сектор та компанії з більш “приземленим” цінником в першому павільйоні.

З Італією все зрозуміло – гарно, витончено (місцями занадто) та дорого. Гості з “італійського” сектору навіть засмучувались, коли дізнавались, що ціни на наших цінниках не в євро. Серед українських деревообробників були цікаві учасники, але проста лаконічна стилістика залишилась за лаштунками, тому що переважно це молоді компанії, а участь в таких форумах коштує недешево.

Ми представили свій погляд на сучасні меблі – максимум природності, функціональний дизайн та довговічність. Цікавинкою для нас стала термодеревина. Ідеально підходить для зовнішнього використання. Дощ, сніг, перепади температур – все витримує, завдяки особливій обробці дерева. Його в спеціальній камері “вижарюють” аж доки в дереві не залишиться ані краплини вологи а потім просочують спеціальним розчином.

Досвідчені теслярі часто називають таке дерево “мертвим” і не дуже охоче з ним працюють. Ми також за меблі, в яких залишається природна енергія, не зважаючи на наслідки “живого” дерева.

Працюємо далі!)