Класний проект з меблями від WOODWERK – привід для гордості та окремої статті для тих, хто думає про ремонт та шукає нові ідеї для свого дому.

Ми часто працюємо з дизайнерами інтер’єру та радіємо результатам. Квартира “Alise” в Києві – проект дизайнера Оксани Долгопятової. Здається, вийшло дуже людяно та стильно.

Упевнюємося, що сучасний дизайн інтер’єру неможливий без дерев’яних меблів. Будь-яка кімната наповнюється теплом, тільки-но розміщуєш там дерев’яний стіл або стілець.

Вітальня. Скляна перегородка між кухнею та вітальнею – цікавий функціональний елемент. Такі двері ствоюють стиль, не перевантажуючи простір.

Здається, що коридор аскетичний, але глибокий червоний колір та натуральне дерево надають йому теплоти та глибини. Нейтральна підлога з натурального каменю, в кутку м’яка лава та дзеркало. Нічого лишнього.

Ванна кімната це захоплення! Невелика однотонна плитка небесного кольору на стінах та велике вікно. Мінімум деталей, максимум комфорту. Дерев’яна драбина Рустик служить як функціональним, так і декоративним елементом.

У цьому проекті важливі деталі – це чорні розетки, підлогові лампи, компактні світильники та стриманий декор. Ці дрібниці роблять увесь інтер’єр цілісним.

Ми не дуже уявляли свої меблі в інтер’єрі стиля “сучасна класика”, але тумба та комод “Кембридж” в найсвітлішому кольорі Вайс вписалися дуже вдало.

Цей інтер’єр нам безперечно подобається. Тут зручно та затишно. Що скажете?

Фотограф: Андрій Безуглов

Головне фото: Іра Каламурза