Класний проект з меблями від WOODWERK – привід для гордості та окремої статті для тих, хто думає про ремонт та шукає нові ідеї для свого дому.

36 single default - Квартира ALISE у Києві

Ми часто працюємо з дизайнерами інтер’єру та радіємо результатам. Квартира “Alise” в Києві – проект дизайнера Оксани Долгопятової. Здається, вийшло дуже людяно та стильно.

Упевнюємося, що сучасний дизайн інтер’єру неможливий без дерев’яних меблів. Будь-яка кімната наповнюється теплом, тільки-но розміщуєш там дерев’яний стіл або стілець.

Вітальня. Скляна перегородка між кухнею та вітальнею – цікавий функціональний елемент. Такі двері ствоюють стиль, не перевантажуючи простір.

1 11 - Квартира ALISE у Києві

Здається, що коридор аскетичний, але глибокий червоний колір та натуральне дерево надають йому теплоти та глибини. Нейтральна підлога з натурального каменю, в кутку м’яка лава та дзеркало. Нічого лишнього.

4 17 - Квартира ALISE у Києві

Ванна кімната це захоплення! Невелика однотонна плитка небесного кольору на стінах та велике вікно. Мінімум деталей, максимум комфорту. Дерев’яна драбина Рустик служить як функціональним, так і декоративним елементом.

5 11 - Квартира ALISE у Києві

bath - Квартира ALISE у Києві

У цьому проекті важливі деталі – це чорні розетки, підлогові лампи, компактні світильники та стриманий декор. Ці дрібниці роблять увесь інтер’єр цілісним.

2 17 - Квартира ALISE у Києві

Ми не дуже уявляли свої меблі в інтер’єрі стиля “сучасна класика”, але тумба та комод “Кембридж” в найсвітлішому кольорі Вайс вписалися дуже вдало.

3 15 - Квартира ALISE у Києві

Цей інтер’єр нам безперечно подобається. Тут зручно та затишно. Що скажете?

Фотограф: Андрій Безуглов

Головне фото: Іра Каламурза