Дитяча безпосередність та креативність надихає. Коли з’являється можливість щось зробити для дітей та з дітьми, ми її не упускаємо. Тому на участь в проекті “Наших 50. Серце українського дизайну” погодилися миттєво!

Ідея проекту проста та цікава: діти з дитячого будинку “Чебурашка” малюють, а 9 українських дизайнерів на основі малюнків створюють колекцію предметів для дому.

На прес-конференції ми вперше побачили малюнки та вибрали той, який сподобався найбільше. Вже почали видумувати, який предмет меблів вийде із сонечка 🙂

Артем Пономаренко, керівник WOODWERK

В кінці осені предмети колекції стануть лотами на благодійному аукціоні, в якому, до речі, ви теж можете взяти участь. На зароблені гроші буде створений майданчик для відпочинку та  ландшафтний дизайн в дитячому будинку.

Ми вибрали сонечко

Проект організований журналом NM House, а учасники – найіменитіші українські дизайнери:  Сергій Махно (Sergey Makhno Architects), Сольмаз Фуляді (дизайн студія Solmaz Primavera), Викторія Якуша (Yakusha Design), Артем Пономаренко (WOODWERK), Павло Вєтров (Pavel Vetrov Studio), Валерій Кузнєцов (decor kuznetsov), Ольга Терефеєва і Ольга Власенко (VODO design), Світлана і Сергій Забуранні (DesignMe), Настя Веснянка (меблі MIMI).

Зародження ідеї 🙂 Вікторія Пустовіт, 5 років

Хочемо, щоб завдяки цьому проекту діти повірили в свої сили та дізналися, що творчість – не просто абстрактне поняття, а цілком реальна робота. Часом важка, але все-таки дуже приємна.

Прочитати новини проекту та приєднатися можна тут: http://nm.house/special/

Фото: NM House