Стелажі та шафи

Показано 5 результатів
Сортування:
Топ продажів

Офісні стелажі та шафи від Woodwerk

Офісні приміщення завжди було заведено меблювати, спираючись на функціональність, а естетичні показники були не настільки важливими. У ХХІ столітті погляди на корпоративне життя змінюються. Психологи довели, що атмосфера в офісі безпосередньо впливає на працездатність.

У зв'язку із цим майстри Woodwerk розробили колекцію меблів, до якої входять:

 • столи та стільці;

 • консолі;

 • тумби;

 • шафи та стелажі для офісу.

Наша меблева фабрика відрізняється професійним і свіжим поглядом на звичайні вироби для кабінетів. Офісна колекція предметів Woodwerk не лише функціональна й ергономічна. Наші вироби екологічні, сучасні та витончені.

Поєднавши два стилі (скандинавський мінімалізм і лофт), ми створили лінійку світлих меблів, яким властиві елегантність і простота. Купити офісні стелажі можна на сайті або зв'язавшись із менеджерами Woodwerk за гарячою лінією.

Сучасні меблі зі справжнього дерева

Дерево - це найпопулярніший матеріал для виробництва меблів. Вироби з нього довговічні, красиві та солідні. Якщо треба справити враження на клієнтів і партнерів, для меблювання офісу треба вибирати саме цей матеріал.

Офісні стелажі нашого виробництва варто купувати з кількох причин:

 • вони виготовлені з масиву натурального дерева твердих порід;

 • металоконструкції фарбуються в декілька відтінків, були виготовлені на власній базі;

 • для внутрішніх деталей використовуються шпонована МДФ і якісна фанера;

 • для виробів Woodwerk замовляє оригінальну фурнітуру австрійського бренду Blum;

 • меблі пройшли контроль якості, вони стійкі й екологічні;

 • дерево висушене й оброблене німецькою олією-воском Remmers.

Щоб купити стелаж офісний, перейдіть у відповідний розділ на сайті та виберіть товар із колекції. На сайті вказані габарити й індивідуальні характеристики виробу.

Необхідні офісні меблі: стелажі, шафи, столи

Меблі Woodwerk були виготовлені в єдиному стилі, тому ви можете сміливо поєднувати наші вироби в одному інтер'єрі. Разом зі стелажами в офіс треба придбати столи для роботи і до переговорної кімнати. Фабрика також виготовляє консолі й тумби з розсувними дверима.

Стелажі - це офісні меблі, які розмежовують простір і добре виглядають навіть у маленьких приміщеннях. Поспішайте замовити вироби Woodwerk уже сьогодні, щоб офіс був не лише функціонально, але й модно мебльований.

Ми зателефонуємо Вам протягом 15 хвилин.

  Кошик

  Магазин меблів із дерева Woodwerk info@woodwerk.com
  ул. Бориспільська, 28-Г м. Київ
  FB YouTube Instagram