Вішак в передпокій з дерева

Показано 24 результати
Сортування:
Топ продажів

Дерев'яна вішалка в передпокій - дизайнерська деталь інтер'єру

Дизайнерські дерев'яні вішалки в прихожую - необхідна річ. Зазвичай площа передпокоїв є невеликою. Не завжди можна в цьому просторі встановити шафу-купе, тому доводиться поєднувати підлогову вішалку з полицями для головних уборів, шарфів, взуття тощо. Пропонуємо купити вішалку в коридор від українського бренду Woodwerk. Завдяки широкому вибору можна підібрати дизайнерський вішак в прихожую для будь-якого інтер'єру.

Меблева фабрика Woodwerk виготовляє такі моделі в стилі лофт:

 • підлогові компактні дерев'яні вішалки для прихожої, оснащені плічками та штангою;

 • підлогові вішалки для верхнього одягу, що мають відкритий каркас, полички, крючки під плічки та підставки для сумок і взуття;

 • настінні з вішалками-крючками.

Вішалка для одягу в коридор із дерева дозволяє акуратно повісити верхній одяг біля порогу, що дуже зручно в осінньо-зимовий період.

Вигідно купуйте вішалку в прихожу від Woodwerk

Меблева фабрика Woodwerk спеціалізується на виробництві меблів та інших аксесуарів із масиву натурального дерева. Усі етапи виготовлення дерев'яних вішаків в прихожую проводяться фахівцями компанії: від розробки моделі й підбору якісного матеріалу до остаточного складання. Основою виробу є дерево або метал, що забезпечують стійкість і надійність.

У каталозі на сайті Woodwerk представлені підлогові й настінні вішалки для одягу в прихожую, що поєднують дерев'яні й металеві елементи. Вони продаються за доступною ціною для споживачів із будь-яким доходом.

Поєднання металевого каркаса й елементів із дерева (виготовлених у власних цехах) забезпечують якість і міцність виробів. Якщо ви не знайшли відповідний варіант, ми пропонуємо виготовити дерев'яний вішак в коридор за вашими розмірами й ескізами.

Вибачте, сьогодні вже не працюємо! Заталефонуємо Вам завтра.

  Кошик

  Магазин меблів із дерева Woodwerk info@woodwerk.com
  ул. Бориспільська, 28-Г м. Київ
  FB YouTube Instagram