Дзеркала для спальні

Показано 2 результати
Сортування:
Топ продажів

Дзеркало в спальні: його переваги

Прикрасою будь-якого інтер'єру стане дзеркало в спальні в рамці з масиву натурального дерева. Крім естетичної функції, воно має такі переваги:

 • візуально розширює простір спальні;
 • створює теплоту й затишок;
 • є джерелом додаткового освітлення (відбиває та розсіює спадні промені світла);
 • доповнює напівпорожній простір.

Дзеркало над ліжком лаконічної форми, уміщене в рамку з дерева, доречно в будь-якому стилі та стане прикрасою спальні. Підлогове дзеркало передає елегантну недбалість, доповнює напівпорожній простір, а малогабаритну спальню візуально збільшує. Від настінного дзеркала підлоговий варіант відрізняється мобільністю. Тому при перестановці меблів легко можна змінити його місце розташування.

Різні форми й розміри дзеркал у спальні дозволяють візуально коригувати та змінювати просторове сприйняття. Наприклад, вузьке дзеркало над ліжком, розташоване вертикально, візуально збільшує висоту спальні.

Купити дзеркало у спальню за ціною виробника

Меблевий інтернет-магазин Woodwerk пропонує замовити або купити стильне дзеркало в спальню. Такі вироби з колекцій Ассен, Рів'єра та Детройт виконані в дизайні геометричних чітких форм у класичному стилі та напрямі модерн. Рами виготовлені з масиву ясеня, що має природну красиву текстуру. Також може бути застосований метод штучного старіння.

Усі наші рами покриті олією-воском німецького бренду Remmers, що захищає дерево від зовнішніх пошкоджень. Купити дзеркало в спальню можна за зразком моделі на офіційному сайті, вибравши відтінок оправи з дерева. Усі моделі міцні, дзеркальні полотна для безпеки закріплені на фанерних листах. Оправи для дзеркал неповторні й розроблені дизайнерами фірми. При замовленні індивідуального дзеркала для спальні наші фахівці допоможуть утілити всі ваші ідеї.

Ми зателефонуємо Вам протягом 15 хвилин.

  Кошик

  Магазин меблів із дерева Woodwerk info@woodwerk.com
  ул. Бориспільська, 28-Г м. Київ
  FB YouTube Instagram