Дзеркала для спальні

Показано один результат
Сортування:
Топ продажів

Дзеркало в спальні: його переваги

Прикрасою будь-якого інтер'єру стане дзеркало в спальні в рамці з масиву натурального дерева. Крім естетичної функції, воно має такі переваги:

 • візуально розширює простір спальні;
 • створює теплоту й затишок;
 • є джерелом додаткового освітлення (відбиває та розсіює спадні промені світла);
 • доповнює напівпорожній простір.

Дзеркало над ліжком лаконічної форми, уміщене в рамку з дерева, доречно в будь-якому стилі та стане прикрасою спальні. Підлогове дзеркало передає елегантну недбалість, доповнює напівпорожній простір, а малогабаритну спальню візуально збільшує. Від настінного дзеркала підлоговий варіант відрізняється мобільністю. Тому при перестановці меблів легко можна змінити його місце розташування.

Різні форми й розміри дзеркал у спальні дозволяють візуально коригувати та змінювати просторове сприйняття. Наприклад, вузьке дзеркало над ліжком, розташоване вертикально, візуально збільшує висоту спальні.

Купити дзеркало у спальню за ціною виробника

Меблевий інтернет-магазин Woodwerk пропонує замовити або купити стильне дзеркало в спальню. Такі вироби з колекцій Ассен, Рів'єра та Детройт виконані в дизайні геометричних чітких форм у класичному стилі та напрямі модерн. Рами виготовлені з масиву ясеня, що має природну красиву текстуру. Також може бути застосований метод штучного старіння.

Усі наші рами покриті олією-воском німецького бренду Remmers, що захищає дерево від зовнішніх пошкоджень. Купити дзеркало в спальню можна за зразком моделі на офіційному сайті, вибравши відтінок оправи з дерева. Усі моделі міцні, дзеркальні полотна для безпеки закріплені на фанерних листах. Оправи для дзеркал неповторні й розроблені дизайнерами фірми. При замовленні індивідуального дзеркала для спальні наші фахівці допоможуть утілити всі ваші ідеї.

Вибачте, сьогодні вже не працюємо! Заталефонуємо Вам завтра.

  Кошик

  Магазин меблів із дерева Woodwerk info@woodwerk.com
  ул. Бориспільська, 28-Г м. Київ
  FB YouTube Instagram