Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Топ продажів

Відкриті вішалки в спальню замість шаф

Мінімалізм у ХХІ столітті - це не вимушений захід, а модний погляд на сучасний інтер'єр. Дизайнери давно визначили, що лаконічність дозволяє сконцентрувати погляд на красі окремих предметів. Сучасні меблеві фабрики, у тому числі Woodwerk, уникають громіздких і масивних шаф, тумб і стелажів.

Ці предмети замінюються малогабаритними, функціональними й витонченими виробами. Якщо ми говоримо про кімнати для сну, то не можна не згадати такий пережиток минулого, як шифоньєри.

Вішалки в спальню - це стійки, рейли та дощечки, які займають мало місця та непомітно виконують свою функцію. Вироби в стилі мінімалізму виготовляє кожна фабрика.

Від інших виробників меблів Woodwerk відрізняє професійний підхід. При створенні виробів ми використовуємо високоякісний масив твердих порід і ретельно обробляємо його. Наші вішалки та стійки для одягу в спальню довговічні, надійні й сучасні, адже ці риси необхідні дорогим інтер'єрним меблям.

Витонченість і статусність меблів із дерева

Відкриті вішалки в спальню у всіх перед очима, тому вони мають бути не тільки практичними, але й естетично привабливими. Вироби Woodwerk мають такі характеристики:

 • виготовлені з ясена або дуба;
 • покриті олією-воском Remmers;
 • для їх виготовлення використана фурнітура австрійського бренду Blum;
 • вироблені з дерева різних відтінків.

Разом із вішалками для спальні можна придбати незвичайні драбини для одягу, дзеркала й туалетні столики.

Вироби Woodwerk виготовляються в стилі скандинавського лофту та чудово поєднуються між собою. Якщо ви захочете повністю оновити інтер'єр свого житла, то фахівці фабрики порекомендують набори для різних приміщень.

Крім вішалок у спальню для одягу, у нашому інтернет-магазині продаються компактні стелажі, консолі й комоди, міцні столи для офісів та їдалень, а також стільці, лавки й табурети. Зробіть замовлення у Woodwerk, і у вашій оселі завжди будуть якісні й довговічні меблі найвищої якості.

Вибачте, сьогодні вже не працюємо! Заталефонуємо Вам завтра.

  Кошик

  Магазин меблів із дерева Woodwerk info@woodwerk.com
  ул. Бориспільська, 28-Г м. Київ
  FB YouTube Instagram