Півтора року зусиль, кілька поїздок в Амстердам і візитів у відповідь, десятки робочих зустрічей, сотні доробок та виправлень нам знадобилося, щоб створити досконалу конструкцію нового більярдного столу для Пула.

Перш за все стіл призначений для європейського ринку. Наші давні партнери в Голландії чекали на цю модель більше року. Кілька проміжних зразків було випущено від початкової ідеї до остаточного варіанту.

І нарешті, перша партія столів “Амстердам” відправлена ​​на “батьківщину”))

Ми дійсно раді цій події. Вона знаменує початок нового етапу співпраці між нашими компаніями.

Ви можете запитати, – звідки більярд?

Справа в тому, що наша фабрика завжди була виробником професійних більярдних столів під брендом “Buffalo”, який, власне, і належить голландським партнерам.

Використовуючи багаторічний досвід виробництва більярдного обладнання та напрацювання в новому напрямку під брендом WOODWERK, ми розробили стіл для Пула з професійними ігровими характеристиками і дизайном для домашнього або офісного використання.

Стіл “Амстердам” має всі шанси стати бестселером європейського більярдного ринку. Це основна амбіція даного проекту. Жодна компанія в Європі не має подібної моделі, виготовленої з натурального дерева з таким підходом до естетики та якості.

Стіл доступний у двох розмірах: 7 і 8 футів, і, як і всі меблі WOODWERK, в чотирьох кольорах: Вайс, Палісандр, Цемент і Ебен. Йде в комплекті зі стільницею з трьох частин, яка трансформує його у великий стіл для вітальні.

В Україні його можна придбати за ціною, набагато нижчою ніж у Європі.
Стіл вже на нашому сайті!