Ми постійно додаємо нові розділи в історію нашої компанії. Сьогодні розповімо про проект, який ми реалізували на замовлення відомої київської студії Yunakov Home Design.

Ми працювали над створенням офісу, в якому зручно та приємно проводити більшу частину свого дня (як відомо, IT життя – це hard work!). Yunakov Home Design розробили дизайн робочої зони, конференц-залів, переговорних кімнат, їдальні та ванної кімнати, а ми сконструювали та реалізували задум в життя.

Головний акцент у всіх кімнатах поставлено саме на дерев’яні меблі, у цьому випадку столи, стільниці та стелажі. Якраз вони додають натуральності та невимушеності інтер’єру офісу, навіть майже “домашнього” відчуття.

Робоча зона. Столи з натурального ясена з колекції Манчестер з місткими шухлядами.
Відкриті стелажі, які виконують свою пряму функцію зберігання, а також слугують для розділення простору кімнати на дві зони – функціональну робочу та публічну, більш відкриту зону їдальні.

Міцні металеві опори меблів надають сучасного індустріального відтінку у весь інтер’єр.

Конференц-зали. Столи з масиву ясена з колекції Манчестер шикарно виглядають в контрасті зі світлими стінами та скляними перегородками.

Зона ванної кімнати мінімалістична: стіна заспокійливого блакитного кольору, дерев’яна стільниця, великі дзеркала для візуального розширення кімнати.

Ми задоволені результатом проекту – створено ергономічний, зручний та функціональний робочий простір, в якому приємно знаходитись та працювати. Ми щиро сподіваємось, що в новому офісі співробітники легше та приємніше досягатимуть запланованих результатів та нових цілей.