Коли ми створюємо нові предмети меблів, ми працюємо не тільки над тим, щоб було “гарно”. Це години, дні, інколи тижні пошуку ідей, варіантів рішення, вдосконалення. І навіть така маленька дерев’яна табуретка теж вже має свою історію, значно більшу ніж вона сама.

14 single default - Великі переваги маленької табуретки

Усі пам’ятають маленьку табуретку, яка завжди була чи є у наших бабусь вдома. І чомусь на ній сидіти було неймовірно зручно.

Ці спогади й посприяли додаванню в лінійку меблів WOODWERK дерев’яного стільчика Ґетсбі. Ось вони – чотири секрети маленької, але дуже зручної табуретки.

Ергономічність.

3 5 - Великі переваги маленької табуретки

Усім добре відомо – сидячий спосіб життя шкідливий для здоров’я. При сидінні на стільцях чи кріслах ми блокуємо м’язи, які з часом стають слабкими і не в змозі підтримувати тіло. Крім того, збільшуємо тиск на міжхребцеві диски та спину в цілому.
При сидінні на низькій табуретці тиск зменшується, ноги по-справжньому релаксують завдяки тому, що завжди є можливість їх витягнути та розблокувати венозний кровообіг.
Багато хто з нас може поділитися враженнями про падіння з табуретки. В нашому стільчику форма та конструкція ніжок розроблена таким чином, що ні ви, ні ваші діти ніколи з неї не “гепнуться”.

Портативність та зручність у зберіганні.

4 5 - Великі переваги маленької табуретки

Ручка на сидінні стільчика дозволяє без зусиль підняти два табурета одночасно. Тут хочеться передати привіт багатодітним сім’ям 🙂 Компактний розмір цього дерев’яного стільчика дає йому можливість бути найбільш “невидимим”, але не менш функціональним ніж інші предмети меблів.

Висока функціональність. Діти.

2 6 - Великі переваги маленької табуретки

Як для дорослого маленька табуретка замінює громіздку драбину, так і для дитини, стільчик допомагає добратися до умивальника, столу, кухонної раковини, самостійно впоратися зі шнурівкою взуття у передпокої.

Натуральність та екологічність.

Це, мабуть, секрет усіх дерев’яних меблів. Використання справжнього дерева, натуральні відтінки та відкрита фактура в будь-якому предметі інтер’єру забезпечать те саме невловиме відчуття комфорту та затишку в будь-якому приміщенні.

А у вас є маленька табуретка та пов’язані з нею історії?

1 5 - Великі переваги маленької табуретки