Коли ми створюємо нові предмети меблів, ми працюємо не тільки над тим, щоб було “гарно”. Це години, дні, інколи тижні пошуку ідей, варіантів рішення, вдосконалення. І навіть така маленька дерев’яна табуретка теж вже має свою історію, значно більшу ніж вона сама.

Усі пам’ятають маленьку табуретку, яка завжди була чи є у наших бабусь вдома. І чомусь на ній сидіти було неймовірно зручно.

Ці спогади й посприяли додаванню в лінійку меблів WOODWERK дерев’яного стільчика Ґетсбі. Ось вони – чотири секрети маленької, але дуже зручної табуретки.

Ергономічність.

Усім добре відомо – сидячий спосіб життя шкідливий для здоров’я. При сидінні на стільцях чи кріслах ми блокуємо м’язи, які з часом стають слабкими і не в змозі підтримувати тіло. Крім того, збільшуємо тиск на міжхребцеві диски та спину в цілому.
При сидінні на низькій табуретці тиск зменшується, ноги по-справжньому релаксують завдяки тому, що завжди є можливість їх витягнути та розблокувати венозний кровообіг.
Багато хто з нас може поділитися враженнями про падіння з табуретки. В нашому стільчику форма та конструкція ніжок розроблена таким чином, що ні ви, ні ваші діти ніколи з неї не “гепнуться”.

Портативність та зручність у зберіганні.

Ручка на сидінні стільчика дозволяє без зусиль підняти два табурета одночасно. Тут хочеться передати привіт багатодітним сім’ям 🙂 Компактний розмір цього дерев’яного стільчика дає йому можливість бути найбільш “невидимим”, але не менш функціональним ніж інші предмети меблів.

Висока функціональність. Діти.

Як для дорослого маленька табуретка замінює громіздку драбину, так і для дитини, стільчик допомагає добратися до умивальника, столу, кухонної раковини, самостійно впоратися зі шнурівкою взуття у передпокої.

Натуральність та екологічність.

Це, мабуть, секрет усіх дерев’яних меблів. Використання справжнього дерева, натуральні відтінки та відкрита фактура в будь-якому предметі інтер’єру забезпечать те саме невловиме відчуття комфорту та затишку в будь-якому приміщенні.

А у вас є маленька табуретка та пов’язані з нею історії?