Що робить приміщення житловим, і допомагає створити ту саму «домашню атмосферу»? Звичайно, меблі. З їх допомогою ми впевнено можемо сказати, в якому стилі оформлена кімната: лофт, арт-деко, прованс або бароко. Меблевий стиль може багато розповісти про власника приміщення, про його звички, смаки і навіть характер. У цій статті ми хочемо розповісти про найпопулярніші стилі меблів, їх історію, особливості та правила використання.

Арт-деко

Стиль з’явився після Першої світової війни у ​​Франції. Відрізняється елегантністю, непідвладною часу. Це найкраще рішення для тих, хто цінує розкіш і не готовий економити. Перш за все, це багатий декор і найдорожчі якісні матеріали. В оформленні меблів використовуються:

  • хромована сталь;
  • гладке скло;
  • екзотичні породи дерев;
  • бронза;
  • срібло;
  • шкіра.

У стилі арт-деко переважають геометричні форми: трикутники, ромби, ступінчасті піраміди, зіркові мотиви. Основу кольорової палітри меблів складають білий, сірий, бежевий і чорний кольори.

Скандинавський стиль

Хіт в світі меблів останніх років! Світлі просторі інтер’єри, позбавлені розкоші, при цьому дуже функціональні і модні, білий колір і натуральні матеріали – одним словом, все це скандинавський стиль. Лаконічні комоди правильної форми, функціональні тумби, місткі гардероби і комоди – невід’ємна частина кожного будинку. Дерево, в поєднанні з натуральними тканинами, створює атмосферу затишку, гармонії і тісного контакту з природою.

Меблі в сільському стилі

Відмінне рішення для шанувальників традицій і навколишнього середовища. Все частіше в світі цифрових технологій і швидкого ритму великих міст нам не вистачає спокою і ідилії.

Соснові ліжка, дубові тумби, масивні письмові столи додають інтер’єру затишку, а їх автентичний вигляд привносить до інтер’єру кімнати оригінальний мікросвіту з душею. Унікальні тріщинки під лаком, несхожі одна на одну, кована фурнітура – все це створює відчуття сталості та спокою.

Модерн – експерименти з формою

Для напрямку характерні цікаві комбінації матеріалів і структур, а також оригінальна футуристична форма. М’які крісла в соковитих тонах, поєднання в меблях натурального дерева і скла, сталі зі шкірою і пластиком, комфорту і функціональності – так можна коротко охарактеризувати меблі в стилі модерн. Сучасний стиль підходить як для просторих кімнат, так і для невеликих приміщень.

Класика, непідвладна часу

Класика на те і класика, щоб бути актуальною в усі часи. Для неї характерні елегантність, застосування дерева і висока якість, що дозволяє не розлучатися з меблями довгі роки.

Строгі лінії, традиційні кольори і матеріали, а також практичність – ідеальне рішення для людей, які цінують простоту, комфорт і відданість традиціям. Класичні комоди з ялинки, громіздкі столи, об’ємні гардероби і кухонні дубові стільці ідеально вписуються в будь-який дизайн, втілюючи сміливі ідеї.

Звичайно, це далеко не всі стилі меблів, які можна зустріти сьогодні. Всі вони унікальні, ефектні і гідні вашої уваги. Колоніальний, романтичний, лофт, а можливо, еклектика … вибирати вам.