WOODWERK номінували на премію «Золотий Аристократ 2015», яку заснувало радіо «Аристократи».

WOODWERK номінували на премію «Золотий Аристократ 2015», яку заснувало радіо «Аристократи».

Якось непомітно кількість наших шанувальників на Facebook перетнула позначку 10 тис користувачів. Всім, хто займається бізнесом, напевно буде цікаво знати, що 10 тис. на фейсубці – це такий тумблер, після перемикання якого, вашим брендом починають цікавитися всі, в тому числі різноманітні медіа. Нас, наприклад, запросили в ефір радіо “Аристократи”, який був  присвячений специфіці ведення бізнесу в Україні сьогодні. Сам ефір відбувся 23-го жовтня. Від імені WOODWERK говорив наш директор та ідейний натхненник – Артем Пономаренко. Власне, можете прослухати підкаст цього ефіру тут:

 

Клуб Парето — сезон 2 эпизод 6 — Анна Горкун | Gagarin, Артем Пономаренко | Woodwerk (23.10.2015) by Radio Aristocrats on Mixcloud

 

Саме під час цього ефіру нам запропонували поборотись за премію “Золотий Аристократ 2015”. Це щорічна премія, яка цього року вручалася вдруге, і якою відзначають найкращі молоді команди року. Переможця обирали шляхом голосування на сайті радіо. Головний приз отримав проект Prometheus – сервіс безкоштовних відкритих онлайн-курсів, без сумнівів, інноваційний та суспільно корисний сервіс. Інші нагороди розподілялися за номінаціями, серед яких були IT, культура, освіта, наука, музика, ремесло, інші.

WOODWERK отримав нагороду як найкращий стартап в номінації “Ремесло”.

Церемонія нагородження пройшла 20-го листопада в клубі “Атлас”. Потрібно сказати, що захід пройшов на гідному рівні. Особливо нам сподобався формат подарунків – набір українськомовних книжок на бізнес-тематику та пляшка купажованого віскі Grand’s. Ну і сама статуетка тішила швидше не формою, а своїм змістом – це певний символ визнання нашої роботи в цьому році. Приємно )

Хочемо подякувати команді радіо «Аристократи» за організацію такого потрібного сьогодні заходу. В Україні з’являється все більше команд, чиї проекти приносять користь суспільству та стають успішними фінансово. Це дозволяє з оптимізмом дивитися у наше з Вами майбутнє.

Окремо хочемо подякувати нашим клієнтам, прихильникам у Facebook, друзям та родичам – без Вас, ми б не відбулися,  як переможці.

Дякуємо!