Нещодавно я зіткнувся з покупкою скейта для свого сина. Все, що я знав про них – це мій бюджет.  На запит “купити скейт київ” гугл запропонував темний ліс скейтів в моєму ціновому діапазоні. Після багатогодинних пошуків інформації, скейт я купив звичайно 🙂 Але мій досвід покупки підштовхнув мене розкласти по поличках аспекти, над якими варто задуматися перед тим як відкривати ящик Пандори рядком “купити меблі київ”.

Почнемо с простого.

1.Колір.

Переконайтесь, що  колір меблів доповнює тон вашої кімнати, а також декор, якщо він вже є. Якщо кольори будуть конфліктувати, це зробить ваше приміщення непривабливим, навіть, якщо предмет меблів добре продуманий.

aspekt1 - Як грамотно обрати меблі: 7 рекомендацій

2. Розмір приміщення.

Меблі повинні вміститися у вашому будинку і залишити достатньо місця для пересування. Якщо ви купите добротний великий диван, а ваша вітальня невелика, то ви і ваші близькі не зможете вільно пересуватися. А те, що позбавляє нас свободи, робить нас більш сумними, а кімнату невиразною, навіть якщо меблі дуже красиві.

3. Міцність, вона ж довговічність.

 

aspekt22 - Як грамотно обрати меблі: 7 рекомендацій

Якщо ви купуєте меблі для себе, всерйоз і надовго, обов’язково враховуйте міцність. Якщо ви купуєте недовговічні меблі, ви переплачуєте. Тут все ясно, треба лише вміти розрізняти міцні і недовговічні предмети. Тому краще робити покупки в компаніях, які славляться виробництвом високоякісних меблів, щоб мінімізувати шанси на помилку. Від компаній, які пропонують меблі нетривалого користування, краще триматися подалі.

4. Вартість.

Звісно гроші, з якими ви розлучаєтеся, повинні бути в межах бюджету. Але це не означає, що ви маєте ходити по дешевих магазинах. У більшості випадків на вартість меблів впливають матеріали, з яких вони зроблені. Чим простіше матеріал, тим дешевше меблі. Проте економити на безпеці не варто. Якщо ви все ж «вилазите» з бюджету, шукайте компанії, які дають кредит. У нас, наприклад, є послуга розстрочки на півроку.

5. Характеристики.

aspekt3 - Як грамотно обрати меблі: 7 рекомендацій

Подумайте навіщо і хто буде користуватися цими меблями. Якщо це офіс, розглядайте ергономічні стільці, призначені для тривалого сидіння. Якщо це будинок, враховуйте побажання близьких: м’які або жорсткі стільці, скільки людей потрібно посадити за стіл, чи сплять у вас на дивані, які звички з розкладання речей. Загалом подумайте, саме навіщо вам потрібен той чи інший предмет меблів.

6. Комфорт.

Якщо ви купуєте меблі онлайн, не полінуйтесь під’їхати та випробувати її. Немає сенсу купувати привабливі, але незручні меблі. Меблі повинні виглядати модно і стильно, але ні в якому разі не на шкоду вашому комфорту.

7. Матеріали і як наслідок догляд.

Зараз меблі виготовляються з різних матеріалів від пластика до дерева. Дерев’яні меблі кращий матеріал. Перевірено часом.
Таким меблям можливо повернути первісний вигляд навіть через сто років. За деревом просто доглядати, що важливо. Меблі повинні слугувати вам, а не навпаки!

aspekt7 - Як грамотно обрати меблі: 7 рекомендацій

Praemonitus, praemunitus!