Вже зовсім скоро ми відкриваємо наш перший брендовий магазин WOODWERK у центральній частині міста, на Діловій, 11. Дуже вже довго ми цього чекали, тому що основний шоурум знаходиться там, де й виробництво – далеко від центральних торгових вулиць Києва.

Ми, як і більшість наших клієнтів, перфекціоністи. Дуже хотіли знайти місце в історичній частині міста, в якому змогли б розкрити наш улюблений голландський стиль дизайну простору. Збереження традицій в інтер’єрі, повага до історичної спадщини, простота форм та матеріалів – основні його особливості, які дуже близькі нашим поглядам на сучасний дизайн.

З вибором приміщення морочились більше року. Ділова, 11 – ідеальне місце. Ми хотіли саме старий будинок, щоб поєднати сучасний дизайн зі старовинними фактурами та архітектурою. Нам пощастило і з приміщенням, і з прекрасними власниками, які дозволили реалізувати все задумане.

Стан приміщення був не таким ідеальним, як його місце розташування – улюблений класичний “євроремонт” початку двотисячних: величезна кількість гіпсокартону, всілякі ніші, підсвітки, підвісні стелі, різноманіття кольорів, кутів, перекриттів та подіумів. Процес демонтажу та повернення до аутентичного вигляду був винагороджений – нарешті ми побачили природні цегляні стіни та металеві швелери, які приховували автори “євроремонту”. Старі вікна з цегляними склепіннями, створені будівельниками минулого століття, тепер повністю розкрили свою магічну привабливість.

Звичайно, приховувати всю цю красу ми не стали, обмежившись лише зашивкою деревом деяких неакуратних стін. Стелю та більшість стін залишили відкритими. Деякі довелося пофарбувати, тому що попередні ремонти зробили їх дуже різними за кольорами. Про практичні деталі ремонту в старому будинку та підводних каменях, з якими довелося стикнутися, ми вирішили написати окрему статтю. Думаємо, такий досвід буде корисним та актуальним для всіх, хто має проблему вибору між новим та старим приміщенням.

Якщо ви любите прості, не позбавлені тепла та затишку інтер’єри, впевнені, вам сподобається! Чекаємо вас на відкритті нашого першого справжнього магазину сучасних українських меблів та декору.

Дату та час обов’язково повідомимо трохи пізніше 🙂