Барна стійка/острів вдома – правильне сучасне рішення. Зручно і практично. Але разом з тим виникає інше питання – як тепер підібрати барний стілець? Чи напівбарний? Чи все ж підійде стілець стандартної висоти?

Те ж саме справедливо і для кафе чи ресторанів – барні стійки, як і острів чи стійка у вас вдома, бувають різної висоти, і тільки правильно підібрані стільці дозволять гостям зручно розташуватися, випивати та розмовляти годинами.
Стільці відрізняються за висотою, матеріалами та кольором… З чого ж почати?

Якщо у вас немає часу ознайомитися з покроковою інструкцією, просто запам’ятайте цифри 25-33 см – це ідеальна відстань між сидінням та стільницею. Тобто, знаючи висоту столу (неважливо, чи це барна стійка, чи острів, обідній стіл чи дитячий столик) можете сміливо відправлятися в магазин за стільцем, тому що всі інші рішення можна прийняти прямо в магазині.

1. Зніміть заміри
Стійку/стіл потрібно міряти від підлоги до верхньої частини стільниці. Використовуйте графіку нижче, щоб правильно підібрати стілець по висоті.
Відстань між поверхнею стільця та столом повинна бути від 25 до 33 см.
Достатньою шириною стільця вважається 46 см, а глибина допустима від 32 до 38 см.

2. Продумайте кількість стільців.
Відстань між центрами стільців за стійкою повинно бути 66-76 см.
Для стільця, який обертається, залишайте трохи більше простору.
Якщо довжина стійки від 132 до 155 см, наприклад, то туди ідеально поміститься два табурети.

Існує маса різних стільців. Якому стилю, кольору, матеріалу віддати перевагу – це ваші творчі муки 🙂 Маленька порада: якщо кухня/кімната невелика, вибирайте стільці без спинок – їх легко можна сховати під стійку, звільняючи таким чином простір.

Робіть життя комфортнішим.