Интернет магазин Woodwerk - мебель в стиле лофт info@woodwerk.com
ул. Бориспольская 28-Г г. Киев
FB YouTube Instagram

Стелажі та консолі

Показано 15 результатів
Топ продажів

Сучасні стелажі для дому стали ідеальною альтернативою класичній стінці. По-перше, виглядають вони стильно, по-друге, легко монтуються, по-третє, ціна на них значно нижча, і по-четверте, такі меблі не захаращують простір в оселі. Остання риса особливо актуальна для малогабаритних квартир, куди масивна стінка просто не в змозі поміститися. Тож попит на стелажні конструкції постійно зростає.

Стелажі для дому та магазину Woodwerk

Наша компанія пропонує купити високоякісні стелажі для магазину та оселі від виробника, виготовлені з натурального дерева: дубові та із ясеня. Можна підібрати меблі для інтер'єру, виконаного в будь-якій стилістиці: у стилі лофт, етно, кантрі, в еко-стилі. Не обійдеться без предметів інтер'єру даного типу і скандинавський стиль, характерними рисами якого є тяжіння до мінімалістичного дизайну, світлих кольорів та натуральних матеріалів.

Стелажі та етажерки з дерева

Дерев'яні стелажі та етажерки – це конструкції, до складу яких входять полиці, поміщені в раму, у результаті чого утворюються комірки однакових чи різних розмірів. Використовуються вони для зберігання книг, сувенірів і навіть побутової техніки. Існують такі різновиди цих меблів:

  • одно- та двосторонні;
  • стаціонарні та пересувні (мобільні);
  • закриті, відкриті та комбіновані;
  • корпусні (модульні) та суцільні;
  • настінні та підлогові.

 

Купити стелаж для зберігання речей можна також для будь-якої кімнати - у вітальню, у спальню, в передпокій.

Дерев'яні консолі

Консоль, виготовлена з масиву – це декоративний та функціональний елемент меблів, який часто використовується для розміщення аксесуарів та предметів декору (ваз, настільних годинників, підсвічників, статуеток тощо).

Конструкція консолі подібна до конструкції столу. Складається вона зі стільниці та ніжок, що слугують опорами. Існують і навісні моделі без ніжок, що кріпляться до стіни. Консольні столики бувають:

  • приставними та такими, що встановлюються окремо від інших предметів меблів;
  • підлоговими та настінними;
  • з однією та кількома ніжками.

 

Консолі можуть використовуватися у всіх без винятку кімнатах. Їм знайдеться місце і в спальнях і у вітальнях, і в прихожих.

Кілька причин купити стелаж Woodwerk

Компанія Woodwerk пропонує вам придбати консоль або стелаж для дому з дерева від виробника, відвідавши салон у м. Київ або інтернет магазин. Якщо ви не підберете моделі, що відповідатиме вашим потребам та смакам, ми готові виготовити для вас меблі на замовлення. У нас є гарантія на товари, передбачена можливість обміну та повернення непошкоджених меблів, діють демократичні ціни. Завітайте до нас – і будьте певні, що знайдете те, що давно шукали!

Вибачте, сьогодні вже не працюємо! Заталефонуємо Вам завтра.