Стелаж дерев'яний

Показано 16 результатів
Сортування:
Топ продажів

Виготовлення стелажів із дерева під замовлення

Стелаж - це предмет меблів, який складається з металевих конструкцій і полиць. В інтер'єрі він використовується не лише як книжкова полиця, а і для зонування простору.

Фабрика Woodwerk займається виготовленням дерев'яних стелажів на замовлення. Купити наші вироби можна на сайті. Зі складу в Києві меблі будуть доставлені в будь-яке місто України.

Виготовлення дерев'яних стелажів - це трудомісткий і складний процес, який компанія Woodwerk автоматизувала й довела до досконалості. На власній фабриці ми:

 • створюємо концепти сучасних меблів у стилі лофт;
 • розпилюємо дерево, фарбуємо та складаємо вироби;
 • виготовляємо на верстатах металеві конструкції.

Існують вузькі, середні та широкі стелажі з масиву дерева. У більшості випадків вони потребують додаткового складання після доставки.

Чому ми обрали дерево?

Відомо, що дерево - це дуже вередливий матеріал, який часто поводиться непередбачувано навіть в обробленому й лакованому вигляді. У той самий час дерев'яні меблі завжди залишаються найпопулярнішими на ринку.

Майстри Woodwerk займаються виготовленням стелажів із дерева багато років і за цей час навчилися обробляти цей матеріал так, щоб вироби прослужили багато років.

При виробництві меблів ми використовуємо українське дерево твердих порід і ретельно обробляємо його німецькою олією-воском фірми Remmers. Купивши дерев'яний стелаж на замовлення, ви можете бути впевнені в якості, оскільки Woodwerk працює із сучасним обладнанням і ретельно дотримується технології виробництва.

Як купити стелажі з масиву дерева: умови гарантії та повернення

Якщо правильно доглядати за деревом, придбані меблі тішитимуть ваші очі десятки років. Є кілька правил, яких необхідно дотримуватися:

 • не ставте вироби близько до батареї або радіатора;
 • уникайте постійного прямого потрапляння сонячних променів і перепадів температури;
 • поверхня меблів має залишатися сухою;
 • при очищенні виробів не використовуйте абразивні засоби або залізні шкребки.

Якщо ви купили дерев'яний стелаж, дотримувалися інструкції з догляду, а меблі все одно почали псуватися, їх можна повернути за гарантією. Вона діє 18 місяців із моменту придбання.

Упродовж 30 календарних днів фабрика виправить недоліки виробів, які виникли через виробника. Багато доступних для купівлі стелажів із дерева фарбуються в природні відтінки. Колір і фактура меблів можуть трохи відрізнятися від варіантів, представлених на сайті.

Вибачте, сьогодні вже не працюємо! Заталефонуємо Вам завтра.

  Кошик

  Магазин меблів із дерева Woodwerk info@woodwerk.com
  ул. Бориспільська, 28-Г м. Київ
  FB YouTube Instagram