Гарантія

На всі продукти нашого виробництва ми надаємо гарантію - три роки з моменту доставки.

Гарантія розповсюджується на виробничі дефекти і можливі тріщини чи деформації продуктів.

Ми ніколи не ухиляємось від виконання гарантійних зобов’язань, оскільки ваше задоволення від продуктів і співпраці - є основною метою нашої роботи!

Всі меблі WOODWERK виготовляються з натурального дерева, яке є природним, інколи непередбачуваним матеріалом. Виникнення тріщин, або деформація є можливими, хоча в нашій практиці зустрічаються вкрай рідко.

Тому на усі такі випадки ми надаємо гарантію на заміну деталей, або виробу в цілому. Всі нюанси ми вирішуємо з вами індивідуально, у разі виникнення гарантійного випадку.

Транспортні витрати, що виникають в процесі вирішення гарантійного випадку сплачуються за наш рахунок.

Наші меблі виробляються з натурального дерева в рустикальному дизайні. Тобто наявність заповнених сучків, або невеликих тріщин - не є дефектом чи браком.

Гарантія не розповсюджується на захисне покриття меблів що піддається прямому впливу в процесі експлуатації.

Тобто механічні подряпини, або плями, що можуть виникнути з часом в процесі використання - не є гарантійними випадками. Проте, ми допомагаємо з реставрацією наших меблів у разі необхідності. Якщо виникне така потреба - будь-ласка звертайтесь.

Щоб ваше задоволення від покупки було максимальним та тривалим, а користування довгим та безпечним, просимо вас ознайомитись із рекомендаціями по догляду за дерев’яними меблями в окремому розділі нашого сайту.

Якщо у вас залишились питання, зв'язуйтесь з нами будь-яким зручним способом. Ми завжди раді допомогти!

Інтернет магазин меблів з дерева