Рекомендації по догляду за меблями з дерева

Дякуємо, що цікавитесь сучасними естетичними меблями нашого виробництва. Нижче наводимо кілька порад як зберегти їх в гарному стані якомога довше.

Загалом дерев’яні меблі не потребують якогось особливого догляду. Вони легко очищуються вологою ганчіркою від більшості забруднень.

Розміщення

Намагайтесь не розміщувати дерев’яні меблі надто близько до нагрівальних приладів. Високі температури і сухе повітря можуть пересушувати деревину, що може призвести до розтріскування, чи деформації. Втім для цього треба щоб меблі були розміщені прямо впритул, і температура була дійсно висока.

Наша компанія надає гарантію на випадки розтріскування чи деформації незалежно від розміщення. Втім це трапляється вкрай рідко.

Меблі на вулиці

Наші дерев’яні меблі призначені для використання в приміщенні, якщо інше не зазначено окремо в картці продукту. Ви можете використовувати їх назовні, але під накриттям, і бажано не під дією прямих сонячних променів влітку. Однак не радимо залишати на вулиці в сиру погоду і в зимній період.

Різкі зміни температури та вологості погано впливають на дерево, однак не катастрофічно. Поява тріщин або деформація - можливі. Все залежить від того, як ви до них ставитись. Дерев’яні меблі на вулиці чудово виглядають навіть і з тріщинами.

Гарантію за умови використання на вулиці ми не надаємо

Експлуатація

Поверхню меблів слід утримувати сухою. При потраплянні вологи, жиру, вина, кави або інших активних речовин, потрібно протерти поверхню вологопоглинаючою серветкою або ганчіркою.

Не використовуйте хімічні поліролі! Це дуже активні речовини які псують як лакофарбове так і олійне покриття.

Австрійська олія з твердим воском Adler, яку ми використовуємо для тонування та захисту деревини чудово захищає дерево. Залишки всіх побутових забруднювачів, таких як вино, майонез, олія, кава чи соки легко витираються навіть з часом. Але краще і простіше видалити їх одразу. Для ретельного очищення можна використовувати мильні розчини, як для посуду.

Однак, ні в якому разі не використовуйте абразивні засоби або матеріали. Усі порошки для чищення, агресивні миючі засоби, навіть зворотня сторона губки для посуду видалять захисний шар покриття і призведуть до появи плям.

Ні в якому разі не використовуйте абразивні засоби або матеріали.

Що не видаляється

Не дозволяйте потрапляння на поверхню агресивних хімічних речовин, таких як кислоти чи луги. Маркери, ручки, фломастери - не змиваються звичайними мийними засобами. Меблі потребуватимуть реставрації.

Якщо діти займаються творчістю на столі - поверхню краще захистити 🙂 Подряпини від металевих або інших гострих предметів, на дереві також залишаться, звісно.

Але знайте що дерево на відміну від інших матеріалів легко реставрується і відновлюється. Поверхня вкрита олією Adler реставрується навіть в домашніх умовах. Тому ви можете дуже не перейматись, з часом все можна відновити, якщо захочете.

Закріплюйте до стін

Усі комоди та стелажі, що ми виробляємо комплектуються кріпленням до стін. Якщо у вас вдома є малі діти, наполегливо радимо закріпити меблі до стін. Не дозволяйте дітям залазити в шухляди меблів чи на стелажі. Це небезпечно.

Якщо в комоді відкрити усі шухляди одночасно - він перекинеться. Закріплюйте комоди до стін, якщо у вас вдома малі діти.

Дерево, це унікальний живий природний матеріал. Інколи воно поводиться капризно, але з часом дерев’яні меблі стають тільки кращі. Вони не псуються, а старіють як гарне вино. Дерево дуже складно зіпсувати, саме тому всі антикварні меблі - саме дерев’яні.

Якісні дерев’яні меблі - це інвестиція на довгі роки.

Якщо у вас залишились питання, зв'язуйтесь з нами будь-яким зручним способом. Ми завжди раді допомогти!

Інтернет магазин меблів з дерева