Повернення товару

Якщо вам не підійшов колір, розмір або модель продукту, який ми стандартно виробляємо, ви можете його повернути протягом 14 ти днів з моменту доставки.

Вартість доставки при поверненні сплачується за ваш рахунок.

Ми отримуємо товар на наш склад, перевіряємо його цілісність і відсутність дефектів. Після цього повертаємо вам кошти в той самий спосіб, яким був зроблений платіж.

Якщо ви платили картою, перерахування коштів відбувається не моментально. Банк виконує цю операцію приблизно протягом двох тижнів з моменту подання заявки з нашого боку.

Якщо товар, що повертається має дефекти, або сліди використання і потребує реставрації, її вартість ми вираховуємо із суми повернення.

Товари, що виробляються індивідуально за вашими розмірами, або в індивідуальному кольорі, не підлягають обміну та поверненню згідно Закону України “Про захист прав споживачів” (крім випадків заводського браку).

На всі меблі, які ми виготовляємо діє гарантія - три роки.

Оскільки меблі виробляються з натурального дерева, в рустикальному дизайні, наявність невеликих заповнених сучків або тріщин не є браком, але якщо вам не підходить текстура деревини, ви завжди можете зробити повернення.

Якщо у вас залишились питання, зв'язуйтесь з нами будь-яким зручним способом. Ми завжди раді допомогти!

Інтернет магазин меблів з дерева