Тумба під телевізор

Показано 8 результатів
Сортування:
Топ продажів

Дерев'яні тумби для телевізора - якісні меблі для вашої оселі

Тумбочка для телевізора з дерева - стильне рішення для доповнення вашого інтер'єру. Меблі представлені компанією Woodwerk, яка наголошує на високій якості й оригінальності. При виробництві використовуються натуральні матеріали, що забезпечує надійність і довговічність виробів.

Тумба під ТВ плазму з дерева має низку переваг. Серед них:

 • висока міцність;
 • універсальність і функціональність;
 • екологічність і безпека матеріалу;
 • ремонтопридатність, можливість реставрації.

Дерев'яні меблі під телевізор прослужать кілька десятків років. Вони стійкі до зовнішніх впливів (ультрафіолету), не вицвітають. TV тумби з дерева будуть актуальні протягом кількох поколінь. Це обумовлено тим, що вони поєднуються з різними стилістичними рішеннями. Меблі для телевізора з дерева підходять до класичного й сучасного інтер'єру.

Каталог сучасних дерев'яних тумб під телевізор - кілька варіантів для правильного вибору

Ви можете купити тумбу під телевізор із дерева, беручи до уваги особисті вподобання. У каталозі запропоновані різні варіанти, що дозволить швидко визначитися з вибором. Серед них:

 • моделі з дверцятами та без них;
 • тумби різних розмірів і відтінків;
 • меблі з металевою та дерев'яною основою.

Світлі й темні тони, відкриті й закриті полиці, прості та складні форми - меблева фабрика пропонує різні рішення, які будуть ідеальні в будь-якому інтер'єрі.

За рахунок використання натуральних матеріалів кожна тумбочка під телевізор із дерева за ціною виробника має оригінальну текстуру. Виробник покриває деревину лаком, завдяки чому ви можете насолоджуватися природними малюнками. Додатковий плюс - відсутність шкідливих речовин у матеріалі. Меблі, із яких виготовлені тумби ТВ, абсолютно безпечні для здоров'я, не чинять негативного впливу на організм.

Сучасні тумби під телевізор з дерева - купити за доступною ціною практичні й функціональні меблі

Купити тумбочку під телевізор пропонуємо в нашій компанії. Вона дуже функціональна, що обумовлено наявністю полиць і ящиків. Такі меблі призначені для зберігання речей, дозволяючи оптимізувати простір. На відкритих полицях часто розміщують книги, пульти від мультимедійних систем, рамки з фото. У закритих ящиках можна зберігати все, що необхідно приховати від стороннього погляду.

Компанія Woodwerk пропонує купити ТВ тумбу з натурального масиву дерева, виконану в мінімалістичному стилі. Тут немає нічого зайвого, усе чітко й лаконічно. Простота форм чудово поєднується з презентабельністю матеріалу. Тумби доповнюють інтер'єр, указуючи на ваш винятковий смак.

Тумбу під телевізор з дерева можна купити в компанії Woodwerk за прийнятною ціною. Є можливість вибрати варіант із наявності або замовити бажану модель. В останньому випадку доведеться почекати близько 30 днів - саме стільки часу йде на виготовлення. Але проєкт надходить у виробництво тільки після попередньої оплати.

Вибачте, сьогодні вже не працюємо! Заталефонуємо Вам завтра.

  Кошик

  Магазин меблів із дерева Woodwerk info@woodwerk.com
  ул. Бориспільська, 28-Г м. Київ
  FB YouTube Instagram